Зустріч з головою Наглядової Ради ФБУ, Головним військовим прокурором Матіосом

7 лютого, в приміщенні Генеральної прокуратури України, пройшла зустріч голови Наглядової Ради ФБУ, Заступника Генерального прокурора – Головного військового прокурора Анатолія Матіоса з президентом ФБУ Володимиром Продивусом, боксерами, керівництвом ФБУ та тренерським складом збірної України.

Участь у заході приймали: президент ФБУ Володимир Продивус, головний тренер збірної України Дмитро Сосновський, координатор Наглядової Ради ФБУ Сергій Тищенко, виконавчий директор ФБУ Донатас Піскун, голова прес-служби Олександр Подаваленко, а також боксери збірної України Олександр Хижняк, Микола Буценко, Євген Барабанов та Дмитро Замотаєв.

В рамках зустрічі Анатолій Матіос привітав усіх з вдалим виступом на домашньому чемпіонаті Європи, золотою нагородою світової першості, а також відзначив надзвичайно важливий для українського спорту здобуток – нагороду «Найкращого боксера світу 2017 року».

«Велика честь приймати таких видатних українських спортсменів, які прославляють нашу державу на весь світ. Перше командне місце на чемпіонаті Європи, золото світової першості та нагорода «Найкращого боксера світу 2017 року» — це саме ті моменти, які назавжди залишаться в спортивній історії України і мені особливо приємно, що саме боксери вписали в цю історію свою неповторну сторінку, — зазначив Анатолій Васильович. – На жаль, але за відсутністю часу у мене не було можливості уболівати за нашу команду безпосередньо в залі, але завдяки інтернету завжди спостерігаю за її успіхами. Радію тому, що нам нарешті вдалося зібратися усім разом, щоб обмінятися думками та поговорити о нагальних проблемах. Всі питання будемо вирішувати. Дуже приємно бачити та відчувати настрій боксерів перемагати. Переконаний, що нам вдасться належним чином підготуватися до ліцензійних боксерських стартів, здобути якомога більше перепусток на Олімпіаду та гідно представити нашу країну на Іграх у Токіо».

В рамках зустрічі президент Федерації боксу України Володимир Продивус вручив Анатолію Матіосу почесну відзнаку від ФБУ «За допомогу у розвитку українського боксу» та відзначив, що сумісними зусиллями нам вдасться належним чином підготуватися до головних боксерських стартів наступних років.

«Від імені Федерації боксу України, усіх наших боксерів та тренерського складу висловлюю щиру вдячність Анатолію Матіосу за допомогу та підтримку українського боксу. Окрім того велика подяка за підтримку ФБУ в рамках підготовки, організації та проведення Чемпіонату Європи Харків 2017, – зазначив Володимир Продивус. – Переконаний, що саме завдяки сумісній роботі нам вдасться примножити славні традиції українського боксу. Потенціал у нашої команди надзвичайно великий. Чемпіонат Європи 2017 року – яскраве тому підтвердження. До старту ліцензійного чемпіонату світу у нас залишається не так багато часу, тому ми маємо продовжувати активну роботу в рамках підготовки до світової першості. Вже в цьому році ми проведемо ряд міжнародних матчевих зустрічей та тренувальних зборів разом з провідними боксерськими країнами світу».

Від тренерського колективу збірної України Дмитро Сосновський вручив Анатолію Матіосу офіційну спортивну форму Національної команди від торгівельної марки Joma. Після чого найкращий боксер світу 2017 року Олександр Хижняк передав для голови Наглядової ради ФБУ сувенірну боксерську рукавичку від технічного партнера ФБУ компанії «Green Hill» та постер з власним автографом.

В свою чергу Анатолій Матіос передав представникам ФБУ цінні подарунки, які, як відзначив президент ФБУ, потраплять в музей Федерації боксу України.

07-02-2018