Засідання Ради земляцтв та відвідини Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка

На запрошення координатора Асоціації земляцьких організацій, голови «Товариства «Вінничани у Києві» Володимира Степановича Продивуса, керівники земляцьких організацій відвідали Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка.

Цього дня дивились чудову виставу поставлену по реалістичній соціально-побутовій, гумористичній повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я», написану 1878 році. Одну з головних ролей виконала незрівняна Наталія Сумська.

А напередодні 15 березня у Міжнародному виставковому центрі під головуванням Володимира Степановича Продивуса відбулися збори Громадської спілки «Асоціація земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України», на яких була обговорена низка важливих питань з життя Асоціації.

Був обговорений стан реєстрації земляцьких організацій в Мінюсті.

У зв’язку з викладенням у новій редакції Закону “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань”, який набрав чинності 01.01.2016 року, внесено зміни до Закону України «Про громадські об’єднання».

Кожне із земляцьких об’єднань відповідно до положень Податкового кодексу, що є неприбутковими організаціями, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій мали привести свої статутні документи у відповідність до норм Кодексу до 1 січня 2017 року.

Наразі, попередньо визначились з датою проведення Толоки у Національному музеї народної архітектури та побуту України с.Пирогів. В цьому році – це 21 квітня.

Також було обговорено підготовку звітів щодо координаторства та стан сплати членських внесків на 15.03.2018р. Зазначено, що не всі земляцтва своєчасно здають звіти щодо координаторства та у деяких організацій є певна заборгованість сплати членських внесків.

А на завершення Володимир Степанович запросив всіх керівників земляцтв 20 березня до Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка на виставу «Кайдашева сім’я»

20-03-2018