Оголошено склад жіночої збірної України на чемпіонат Європи з боксу

Головний тренер національної жіночої збірної України з боксу Сергій Гордієнко оголосив склад команди на Чемпіонат Європи, який уже через кілька днів розпочнеться у столиці Болгарії.
Оголошення складу пройшло в рамках відкритого тренування команди напередодні від’їзду збірної України в Софію. Нагадаємо, головний боксерський старт Європи серед жінок пройде з 4 по 13 червня.

«Переконаний, що нашим дівчатам до снаги гідно виступити на континентальній першості в Болгарії. Жіноча збірна України регулярно демонструє хороші результати, тому, сподіваюся, що і в цьому році ми повернемося із Софії з нагородами.
Для тренерського колективу Чемпіонат Європи в Болгарії буде чудовою нагодою, щоб подивитися наших дівчат у дії в поєдинках із найсильнішими представницями континенту. Адже попереду у нас чемпіонат світу, який пройде в Індії в листопаді поточного року, тому вкрай важливо, щоб дівчата отримали належну бойову практику, щоб надати необхідну інформацію для аналізу тренерському складу. Я, у свою чергу, також планую відвідати Софію і підтримати нашу команду на шляху до перемог«, — зазначив президент Федерації боксу України Володимир Продивус.

За словами Гордієнка, збірна України буде представлена у всіх десяти вагових категоріях. Отже, нашу команду на Чемпіонаті Європи-2018 представлять:
Вагова категорія 48 кг: Ганна Охота (Полтавська обл.)
Вагова категорія 51 кг: Тетяна Коб (Волинська обл.)
Вагова категорія 54 кг: Іванна Крупеня (Рівненська обл.)
Вагова категорія 57 кг: Сніжана Холодкова (Київ)
Вагова категорія 60 кг: Юлія Циплакова (Харківська обл.)
Вагова категорія 64 кг: Марія Бова (Київ)
Вагова категорія 69 кг: Юлія Стойко (Київ)
Вагова категорія 75 кг: Марія Боруца (Хмельницька обл.)
Вагова категорія 81 кг: Анастасія Чорноколенко (Дніпропетровська обл.)
Вагова категорія +81 кг: Тетяна Шевченко (Київ)

«У рамках підготовки до Чемпіонату Європи ми виконали великий обсяг роботи, який, я переконаний, дозволить на високому рівні представити нашу країну в Болгарії. Гарантую, що наші дівчата зроблять все для цього необхідне. Чемпіонат Європи буде для нас надзвичайно важливим стартом, на якому ми переглянемо наших дівчат у поєдинках з найкращими боксерами континенту. Крім цього, Чемпіонат Європи стане для нас і важливим етапом підготовки до світової першості«, — зазначив Гордієнко.

Кореспондент.net, 1 червня 2018 року

30-05-2018