Вирішення проблем села – це, насамперед, вирішення проблем селян, — Володимир Продивус

6 червня 2018 року відкрилась найбільша агропромислова виставка України – АГРО-2018. Участь у ній брала Всеукраїнська асоціація операторів ринку м’яса та м’ясопродуктів.

«Для мене проблеми села – це не стільки проблеми агровиробництва, скільки проблеми самих селян. Я переконаний, якщо ми будемо враховувати інтереси людей, трудівників, то ми зможемо зробити конкурентоспроможними і наше село, і державу в цілому, – заявив Володимир Продивус. — І одна з цих проблем – це вимушене проживання людей в «убитих» відходами агропідприємств селах. Подолання цього — це частина моєї програми з відстоювання здорового способу життя. Бо можна безкінечно гартувати власне здоров’я, але якщо ти живеш у місці, де довкілля несумісне з життям, — ефекту не буде! Люди в Україні повинні почувати себе людьми!»

Разом з Всеукраїнською асоціацією операторів ринку м’яса та м’ясопродуктів уже напрацьована стратегія щодо подолання цієї екологічної катастрофи на селі.І це одна з цілей, заради яких Асоціація брала участь у виставці АГРО-2018. Її стенд, до речі, зацікавив Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана.

Відео

 

07-06-2018