Вінниччина приймає земляцтва всіх регіонів України

1-2 червня 2018 року в житті земляцького руху України відбулась насправді непересічна подія. Керівники земляцьких організацій всіх областей України в ці дні здійснили робочий візит до  нашого рідного Вінницького краю.

«Приємно усвідомлювати, що нинішня місія координатора Асоціації Ради земляцтв областей і регіонів України, яка була покладена всіма  колегами на Товариство «Вінничани в Києві», одночасно є свідченням авторитету  Товариства, визнанням нашої активності та дієвості у всеукраїнському земляцькому русі, а ще  й розумінням нашого потенціалу і перспектив», — сказав координатор Асоціації земляцтв Володимир Продивус.

Велика та інтенсивна програма перебування на Вінниччині керівників земляцтв України, крім зустрічі з керівництвом області та міста Вінниці, включила в себе ознайомлення з Обласним краєзнавчим музеєм, Вінницьким літературно-меморіальним музеєм М.Коцюбинського, Національним музеєм-садибою М.Пирогова, ставкою «Верфольф». Гостей приємно вразила екскурсія на новому сучасному трамваї, повністю виготовленому у Вінниці.

Під час численних зустрічей та переговорів у ході візиту була підтримана ідея вінничан щодо виходу проблематики роботи земляцтв за межі суто локальних питань, а й ініціація  та вирішення питань гуманітарної, духовної складової на загальнодержавному рівні. Адже потенціал, кадрові, інтелектуальні та організаційні можливості Асоціації Ради земляцтв областей і регіонів України є надзвичайно потужними.

«Хочу висловити вдячність нашим гостям за інтерес, зацікавленість можливостями нашого рідного Вінницького краю. – заявив Володимир Продивус. — Немає сумнівів, що позитивні враження від перебування на початку літа на Вінниччині, вони передадуть своїм колегам і землякам у різних куточках нашої Держави».

ФОТО

01-06-2018