Дбати про дітей – це дбати про наше майбутнє – Володимир Продивус

На жаль, купа проблем, які існують в нашій країні (війна, зубожіння, економічна ситуація) відсунули на другий план не менш важливу проблему – проблему захищеного дитинства.

«Звичайно, про дітей мають дбати всі – і батьки, і система освіти, і охорони здоров’я, і робити це в першу чергу! — відзначив Володимир Продивус. – Те, що ми залишимо нашим дітям важливо – наші здобутки, наші досягнення. Але це – лише основа. Питання кому ми це залишимо – хто виросте з цих дітей – цим взагалі не переймаємось».

Наймолодшими українцями треба займатись постійно – бо якщо не ми, їх виховуватиме вулиця, зауважив Президент Федерації боксу України. І не лише згадувати про них на Міжнародний день захисту дітей.

«Я — прихильник здорового способу життя, у тому числі й здорового в усіх планах дитинства – фізичного, соціального, психологічного, екологічного, безпекового. Тому вважаю, що нести відповідальність за дітей, за наше майбутнє повинен кожен. Саме тому, сьогодні я планую організувати цілу низку заходів із залучення дітей та молоді до здорового способу життя. Як на мене, це – обов’язок кожного – робити українських дітей щасливішими та впевненішими у собі», — сказав Володимир Продивус.

12-06-2018