Жіноча збірна повернулася на батьківщину з Чемпіонату Європи

13 червня, рейсом Софія-Київ, до України повернулася Національна жіноча збірна з боксу, яка з 4 по 12 червня брала участь в Чемпіонаті Європи 2018. Загалом участь у Континентальній першості брали близько 150 спортсменок з 32 країн.

За результатами проведених поєдинків в активі збірної України чотири нагороди, серед яких:

СРІБЛО:

Вагова категорія 75 кг – Марія БОРУЦА.

 БРОНЗА:

Вагова категорія 48 кг – Ганна ОХОТА;

Вагова категорія 64 кг – Марія БОВА;

Вагова категорія 81 кг – Анастасія ЧОРНОКОЛЕНКО.

«Чотири нагороди Континентальної першості – це, безумовно, хороший показник для нашої молодої команди, яка вже наразі спроможна демонструвати високі спортивні результати на міжнародній арені,зазначив президент Федерації боксу України Володимир Продивус. – Дуже приємно було спостерігати за нашими дівчатами в поєдинках з найсильнішими представницями Європи. Переконаний, що тренерський склад, на чолі з Сергієм Гордінко, зробить необхідні висновки і ми продемонструємо ще кращі результати на Чемпіонаті світу 2018 року та Європейських іграх. Я бачу, що саме у цієї команди є значні перспективи гучно заявити про себе й на Олімпіаді в Токіо 2020. Головне зараз якомога краще налаштуватися на роботу та ще з більшою мотивацією готуватися до майбутніх стартів».

Відзначив старання наших дівчат в поєдинках на Чемпіонаті Європи й головний тренер нашої команди Сергій Гордієнко. Керманич збірної України в свою чергу відзначив, що команда не дорахувалася кількох нагород в Болгарії.

«Дівчата показали дійсно справжній характер. Проте, в деяких з поєдинках було надзвичайно важко перемагати своїх опоненток та ще й змагатися з суддями. Особливо це стосувалося чвертьфінального поєдинку лідера нашої команди у вазі до 54 кг – Іванки Крупені. А загалом хочу відмітити, що трьох нагород наша команда точно не дорахувалася,зазначив головний тренер збірної України Сергій Гордієнко. – Проте, не дивлячись на всі негативні фактори, дівчата не зупинялися, а навпаки ще з більшим натхненням підтримували одна одну. Напевно, саме цей факт був одним з найбільш важливих у боротьбі за нагороди Чемпіонату Європи. Пишаюся нашою командою і пишаюся кожною, хто відстоював честь нашої держави на Континентальній першості в Болгарії. Зараз дамо нашим дівчатам деякий час на відпочинок, а вже після розпочнемо активну підготовку до Чемпіонату світу та Європейських ігор. Переконаний, що ми зможемо гідно представити Україну на цих стартах. Перспективи у нашої команди дуже великі».

ФОТО

13-06-2018