Нас, не залежно від походження, має об’єднувати любов до України – Володимир Продивус

Сьогодні — Всесвітній день біженців.

З 2014 року через агресію ця проблема стала актуальною і для України. Так, біженців у нас не багато, але в нас схожа проблема – це переселенці. Лише офіційна статистика свідчить, що переселенців в Україні – 1,5 млн. осіб, близько 250 тис. з них – це діти. «Скільки їх насправді не знає ніхто. Але офіційно – це майже 4% населення! – говорить Володимир Продивус. — Тобто кожного двадцять п’ятого громадянина України війна позбавила найдорожчого – малої батьківщини».

Частина з тих, хто приїхали раніше повернулась назад, бо там є житло чи хворі батьки. Частина з них уже адаптувались до нового середовища. Але навіть сьогодні серед нас продовжують існувати міфи про «донецьких» та «луганських». Хоча не походження визнає якість індивіда, а його людяність!

«І я б хотів, — сказав Володимир Степанович, — щоб не лише цього дня, але й кожного іншого ми б були толерантнішими одне до одного і не забували, що нас не роз’єднує те, що ми родом з Вінниці, Львова чи Донецька. Нас об’єднує те, що ми вважаємо своєю батьківщиною Україну!»

20-06-2018