ВОЛОДИМИР ПРОДИВУС: «БУЛО Б ЦІКАВО ДЛЯ УСІХ НАС, АБИ ОЛЕКСАНДР УСИК ПРОВІВ ЗАХИСТ ЧЕМПІОНСЬКИХ ПОЯСІВ В УКРАЇНІ»

В ніч з 21 на 22 липня світ дізнався ім’я нового абсолютного Чемпіона світу з боксу у крузервейті. Боксера, який став одноосібним володарем чемпіонських поясів за версіями: WBC, WBO, IBF  та WBA. Окрім того, переможець фіналу Суперсерії отримав пояс від авторитетного боксерського видання The Ring, а також головний трофей WBSS – Кубок Мохаммеда Алі. 

Варто зазначити, що для Олександра Усика поєдинок у столиці Росії проти Мурата Гассієва став вже п’ятою вдалою спробою захисту поясу Чемпіона світу за версією WBO та першим намаганням здійснити захист титулу WBC. Саме пояс WBC наш боксер здобув за підсумками півфінального поєдинку у Литві проти Майріса Брієдіса.

Цікаво також, що поєдинок проти Гасієва став шостим поспіль для Олександра, який наш боксер проводить на виїзді у рідних стінах своїх опонентів. Останнім поєдинком для нашого боксера в Україні став захист поясу Інтерконтинентального Чемпіона за версією WBO проти Педро Родрігеса. Ну а після чого ми стали свідками низки захоплюючих поєдинків в Польщі, де Олександр здобув пояс Чемпіона світу за версією WBO, два поєдинки в Сполучених штатах Америки, а вже після чого Усик підписав контракт на виступ у змаганнях Всесвітньої боксерської Суперсерії.

Про підсумки фіналу змагань та майбутні перспективи Олександра, про вражаючий бій проти Гассієва, про швидкість роботи ніг та з ким необхідно надалі тренуватися Олександру…. Свої думки про ці аспекти і не тільки висловилось керівництво Федерації боксу України.

Президент Федерації боксу України зазначив, що ні на секунду не сумнівався, що саме Усик вийде переможцем протистояння у боксерській Суперсерії. Володимир Продивус відмітив, що на сьогоднішній день Олександру немає рівних, що він неодноразово довів у поєдинках проти найсильніших на сьогоднішній день бійців боксерської Cуперсерії.

«Олександр Усик показав усьому світу, чого може досягти впевнений в собі чоловік, який ставить перед собою ціль та наполегливо до неї йде. Олександр показав всій планеті, що таке українська воля і завзятість. Хочу зазначити, пригадуючи його виступи у Національній збірні та клубі «Українські отамани», він ніколи себе не жалів, поважав суперників та віддавав усього себе щоденним  тренуванням. Він став абсолютним чемпіоном світу, вигравши всіх суперників в їх рідних стінах, а це, погодьтеся, гідно поваги, – зазначив Володимир Продивус. – Олександр Усик переписав та продовжить переписувати історію світового та, безумовно, українського професійного боксу. Його сьогоднішня перемога – це черговий показник того, що українська школа боксу по праву є однією з найкращих у світі. В рамках фінального поєдинку Всесвітньої боксерської Суперсерії Олександр Усик тактично та психологічно повністю переграв свого опонента. Кут Олександра взагалі спрацював як чітко злагоджений механізм. Швидкість, пересування в ринзі, робота ніг – ці показники були у Олександра на найвищому рівні. Перемога над Муратом Гассієвим відкриває для Олександра чудові майбутні перспективи та не менш яскраві бої. Він сьогодні абсолютний чемпіон і по праву їм буде залишатися не один рік, якщо, звичайно, його команда не прийме рішення про перехід Олександра в хевівейт. Проте, як на мене, було б правильно провести найближчим часом захист чемпіонських поясів, скажімо, у столиці на НСК «Олімпійський». Але, яке б рішення Олександр Усик не обрав, вже сьогодні він є одним з найкращих боксерів сучасності».

24-07-2018