Передача повноважень Координатора земляцтв

18 липня 2018 року у Володимирському Соборі відбулася урочиста церемонія передачі повноважень координатора Асоціації Спілки громадських організацій «Асоціація земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» від Товариства «Вінничани в Києві» Черкаському земляцтву.

Після благословення учасників церемонії Архієпископом Євстратієм (Зорею) з вітальним словом виступив Голова Товариства «Вінничани в Києві» Володимир Продивус, який наголосив на великому громадському потенціалі інституту земляцтва в Україні, важливості об’єднання зусиль активних та ініціативних людей з різних регіонів України, консолідуючій місії земляцького руху та його перспективах. Очільник Вінницького земляцтва підкреслив особливе  місце цього гуманістичного руху в процесі формування та утвердження справжнього розвинутого і впливового громадянського суспільства в нашій крайні.

Володимир Продивус зазначив, що під час свого координування Асоціацією представники Вінниччини намагались зробити максимум можливого, щоб познайомити представників всіх регіонів України з містом Вінницею та Вінницькою областю, продемонструвати потужний потенціал подільського краю, познайомити колег з історією та духовною спадщиною області.

Голова Товариства «Вінничани в Києві» урочисто передав черкащанам булаву та клейноди земляцького руху та від вінничан подарував Асоціації рукотворну інкрустовану шкатулку для зберігання булави.

Від вінницької влади у заході взяв участь та виступив заступник Голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, від Київської державної міськадміністрації – начальник Управління організаційної роботи та регіональних зв’язків КМДА Олексій Ніколаєв.

Олексій Ніколаєв і Президент Спілки громадських організацій «Асоціація земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» Віктор Ткаченко подякували Володимиру Продивусу за успішне координування роботою земляцьких організацій України та висловили надію, що досвід вінничан буде плідно використаний колегами з інших регіонів України.

19-07-2018