ВОЛОДИМИР ПРОДИВУС ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ ВИКОНКОМУ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КОНФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ

22 серпня у Будапешті (Угорщина), під час проведення Чемпіонату світу з боксу серед молоді, Європейська конфедерація боксу (EUBC) провела засідання Виконавчого Комітету.

Засідання Виконкому стало заключним перед черговим виборчим конгресом Міжнародної боксерської асоціації, який відбудеться в листопаді поточного року. Саме на даному Конгресі буде обраний президент AIBA та сформована керівна структура головного боксерського органу планети. Відкрив засідання тимчасовий президент AIBA – Гафур Рахімов.

В рамках засідання головного керівного органу європейського боксу було обговорено як стратегічні так і технічні  питання, вирішення яких важливо для якісного розвитку боксу у Європі. Також, під час виконкому Президент Федерації боксу України, голова змагальної комісії EUBC Володимир Продивус, звітував про проведені заходи під егідою EUBC за поточний рік. Під час доповіді Володимир Продивус повідомив і про низку нововведень, які пропонується запровадити для покращення організації та проведення міжнародних турнірів та Чемпіонатів Європи під егідою EUBC.

«Приємно відзначити той факт, що вже протягом тривалого часу саме Європейська конфедерація лідирує у світі за низкою важливих показників, таких як: кількість та якість організації боксерських заходів в усіх вікових групах, кількість кваліфікованих суддів та міжнародних технічних представників, кількість проведених семінарів з підвищення кваліфікації тренерів, суддів, медичного персоналу і т.д. – зазначив президент Федерації боксу України, член виконкому EUBC голова змагальної комісії EUBC Володимир Продивус. – Проте, ми не зупиняємось та проводимо регулярну роботу з удосконалення та покращення якості усіх сфер, пов’язаних з боксом в Європі. На цьому засіданні ми прийняли низку важливих рішень, які, я переконаний, стануть новим якісним поштовхом для Олімпійського боксу. Висловлюю вдячність лідеру європейського боксу, президенту EUBC  Франко Фальчінеллі, а також усім іншим членам Виконкому, за плідну роботу та, що найважливіше, — спільне бачення розвитку нашого виду спорту». 

25-08-2018