Володимир Продивус зустрівся з Послом Угорщини В Україні

Президент Федерації боксу України Володимир Продивус провів робочу зустріч з повноважним та надзвичайним послом Угорщини в Україні – Ерно Кешкень. Зустріч пройшла напередодні старту Чемпіонату світу з боксу серед молоді, який відбудеться з 18 по 31 серпня в Будапешті (Угорщина).

Нагадаємо, вже за чотири дні молодіжна чоловіча та жіночі збірні розпочнуть боротьбу з провідними країнами світу на світовій першості в столиці Угорщини.

«Хотів би відзначити наміри Угорщини проводити у себе змагання самого найвищого рівня. Минулого року Будапешт приймав світову першість з водних видів спорту, а вже цього року столиця Угорщини прийматиме найсильніших юних боксерів світу. Це може означати лише одне, що керівництво країни та Федерація боксу Угорщини, на чолі з Золт Едеі, приділяють максимум уваги розвитку і підтримці спорту та, як результат, розбудові здорової та спортивної нації. Чого прагнемо і робимо і ми, – зазначив президент Федерації боксу України Володимир Продивус. – Федерація боксу Україні регулярно проводить активну роботу по проведенню сумісних навчально-тренувальних зборів з провідними боксерськими державами. Я переконаний, що найближчим часом ми організуємо сумісні збори з командою Угорщини, яка, безумовно, має славетні боксерські традиції та регулярно демонструє чудові результати на змаганнях різного рівня. Переконаний, що подібний обмін досвідом піде виключно на користь як спортсменам, так і тренерському складу збірних команд».

У свою чергу, надзвичайний та повноважний Посол Угорщини в України пан Ерно Кешкень привітав наміри Федерації боксу України до налагодження тісних професійних відносин між Угорщиною та Україною.

«Мені надзвичайно приємно було провести зустріч з такою поважною та відомою у спортивній та політичній спільноті особистістю як президент Федерації боксу України Володимир Продивус. Підтримую його наміри з розвитку та популяризації боксу в Україні. Я переконаний, що саме завдяки таким людям бокс на сьогоднішній день в Україні має такі вагомі здобутки, як на професійному, так і Олімпійському рингах, – відзначив Ерно Кешкень. – Також можу запевнити, що з моєї сторони Федерація боксу України отримає всіляку підтримку в напрямку розвитку спорту в наших країнах. Переконаний, що проведення сумісних зборів та участі у різноманітних матчевих зустрічах піде на користь нашим командам. Переконаний, що в майбутньому це дозволить здобувати найвищі нагороди нашим спортсменам на провідних світових та європейських стартах».

Також президент Федерації боксу України запросив пана Посла до Вінниці на святкування Дня міста, яке цього року відбудеться 8 вересня. Для вінничан та гостей Федерація боксу України за підтримки міського голови Вінниці Сергія Моргунова, Федерації боксу Вінницької області та Комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської Ради організовує масштабне боксерське шоу. Участь у заході прийматимуть провідні боксери регіону та України загалом.

14-08-2018