Або ми голосуємо головою, або наші діти голосують ногами – Володимир Продивус

Вересневі соціологічні опитування «Рейтингу» показали, що 73% вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, а 13% взагалі не могли визначитись.

Що таке «рух у неправильному напрямку»? Це – не просто недовіра владі, це і недовіра до всіх її починань, і до всіх її дій. Що б зараз не було зроблено нашими політиками – воно вже не матиме підтримки в населення. А недовіра населення до влади – це перший крок до і економічного, і соціального занепаду, — застерігає Володимир Продивус.

Найстрашніше для населення – це надмірні сподівання. А так сподівання обов’язково руйнуються, бо кожні вибори нам підсовують «месій», які реально не здатні ефективно управляти країною. Ми голосуємо емоційно, бо дуже хочемо змін. Але кожна зміна в країні – це відповідальність не лише політика, не лише виборчого бюлетеня, але й – відповідальність власна.

«Не боятись брати відповідальність на себе, вірити у себе і діяти, вставати, коли спіткнувся – ось реальний шлях до оздоровлення і себе, і країни. І коли наступного разу пропонують обрати чергового «месію» — говорить Володимир Продивус, — задумайтесь: чи є у нього команда, чи здатен це месія протистояти олігархам та інших політикам, чи здатен він дійсно змінити країну, а не лише красиво говорити та обіцяти. Бо якщо ми не будемо голосувати головою, наші діти будуть вимушені голосувати ногами, тобто тікатимуть з країни».

25-09-2018