Володимир Продивус: Запрошую на Великий бокс до Дня міста у Вінниці

8 вересня Вінниця святкуватиме День міста. До цього дня Федерація боксу України за підтримки Вінницької міської Ради та Федерації боксу Вінницької області проведе міжнародну матчеву зустріч найкращих боксерів Вінницької області та міста Кельце (Польща), гості з Німеччини, Угорщини та Білорусі .

Під час вечора боксу, а він відбуватиметься у Центральному парку Вінниці з 14.30 на стадіоні, ви побачите низку поєдинків, зокрема:

Прощальний поєдинок Вінницького боксера-професіонала Володимира БОРОВСЬКОГО (для Володимира це буде 88 поєдинок на професіональному ринзі)

Рейтинговий поєдинок учасника Олімпійських ігор 2016 року, десятиразового призера Чемпіонатів України, професійного боксера – Володимира МАТВІЙЧУКА.

Бій Чемпіона Європи 2018 року у віковій групі до 22 років – вінничанина Олексія ТОКАРЧУКА.

«Вітаю прийдешнім Днем міста і запрошую на вечір боксу, — каже Президент Федерації боксу України Володимир Продивус, — Особливо я хочу попросити вас підтримати Вову Боровського в його фінальному поєдинку кар’єри. За двадцять років боксерської життя Володимир на професійному рингу провів рекордні 87 поєдинків, захищаючи спортивну честь Вінницького регіону та України!»

Завершуючи, Володимир Продивус висловив переконання у тому, що бокс це мистецтво. «І пора нести це мистецтво в народ. Сподіваємося з організаторами, що вам такий захід сподобається».

06-09-2018