Єврономери. Вирішити проблему негайно — бо це виклики безпеці України, — Володимир Продивус

19 вересня центр Києва знову перекрили активісти, які вимагали якнайшвидшого вирішення проблеми розмитнення та легалізації автомобілів на єврономерах в Україні.

«Проблема так званих «євроблях» чітко демонструє, що відбувається, якщо вчасно не реагувати на проблему. Проблема не вирішується сама собою – вона ускладнюється в рази, — заявив Володимир Продивус. – Майже півмільйона автомобілів в Україні сьогодні – це «євробляхи». А враховуючи, що автомобілями користуються сім’ями, то це інтереси 2 мільйонів громадян. Нехтувати інтересами такої категорії уже практично не можливо».

З іншого боку, продовжує Володимир Продивус, держава повинна гарантувати безпеку наших громадян на дорогах. А водій, який веде власне авто, — відчуває більшу відповідальність, ніж той, хто веде автомобіль «за техпаспортом».

Люди повинні мати доступ і до нових можливостей, але і нести відповідальність за ці можливості. Власність зобов’язує.

«Тому вихід може бути лише один – говорить Володимир Продивус, — оперативне прийняття необхідних змін до законодавства та легалізація усіх авто, якими користуються в Україні. Відтягувати їх прийняття до виборів, що спостерігається сьогодні, — це стимулювання і соціального протесту, і збільшення числа жертв ДТП на дорогах».

20-09-2018