Безпека дітей – це святе – Володимир Продивус

17 жовтня в Керчі відбувся напад на навчальний заклад у результаті якого загинуло 21 особа, понад 40 – поранено.

Перш за все, хочу висловити співчуття рідним та близьких загиблих. Це – величезна трагедія для батьків. – сказав Володимир Продивус, — Трагедія, яку складно пережити».

Причини, які штовнули на цей злочин 18-річного убивцю, треба шукати у його середовищі: вдома, на навчанні та тих, колективах, членом яких він був.

«Виправдання злочинцю немає. Водночас, необхідно шукати причину, яка побудила «керченського стрілка» убивати своїх однолітків. Для того, щоб вона не повторилась в інших школах, нам необхідна постійне психологічне тестування всіх дітей, які відвідують школи, а не елементарна «купівля довідок». Нам необхідно навчити батьків заново полюбити своїх дітей. Не грошима, а справжньої батьківською любов’ю. І звичайно – нам потрібно вчити дітей висловлювати свої думки словами, а не кулаками чи кулями».

Щодо ситуації в України, то не зважаючи на відносний спокій, нам треба діяти на випередження, — посилювати і охорону в школах, і психологічну роботу з дітьми та їх батьками, — заявив Володимир Продивус. «Ми не маємо залишатись осторонь проблеми, і сьогодні в межах Федерації боксу України, разом з Міністерством юстиції України та Міністерством внутрішніх справ ми вже готуємо низку заходів для того, щоб навчити дітей не боятись говорити про свої проблеми і протистояти насиллю»

18-10-2018