ВОЛОДИМИР ПРОДИВУС ОБРАНИЙ ДО СКЛАДУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ AIBA

Президент Федерації боксу України Володимир Продивус обраний до складу найвищого управлінського органу Міжнародної боксерської Асоціації – Виконавчого комітету AIBA.

Про це стало відомо сьогодні, 3 листопада, за підсумками голосування на звітно-виборчому Конгресі Міжнародної боксерської Асоціації (AIBA).

Кандидатура Володимира Продивуса була підтримана переважною більшістю голосуючих членів Конгресу. Відповідно до статуту Міжнародної боксерської Асоціації новий склад Виконавчого комітету AIBA працюватиме наступні чотири роки. Серед усіх кандидатів, а їх в голосуванні було 27, саме Володимиру Продивусу було віддано найбільшу кількість голосів (26 голосів). 

«Для мене це велика честь представляти український бокс та всю країну в цілому в складі Виконавчого комітету Міжнародної боксерської Асоціації, – зазначив президент ФБУ Володимир Продивус. – Переконаний, що завдяки сумісним зусиллям нового керівництва AIBA, а також оновленому складу Виконавчого комітету, нам вдасться  вивести світовий бокс на новий якісний рівень та повернути довіру усіх до нашого виду спорту та організації AIBA в цілому. Переконаний, що так і буде. І, звичайно, хочу висловити подяку всім, хто підтримав мою кандидатуру у голосуванні до Виконавчого комітету Міжнародної боксерської Асоціації».   

Нагадаємо, у Володимир Продивус входив до складу Виконавчого комітету Міжнародної боксерської Асоціації в період 2012-2014 р.р. Нині президент ФБУ очолює змагальну комісію Європейської Конфедерації боксу.

03-11-2018