Всесвітній день дитини: свято і буденність

Найдорожче, що може бути у нашому житті – це діти. Квіти життя. На жаль, для частини наших громадян це сприймається лише на словах. Бо можна запроваджувати купу свят для дітей, говорити про їх інтереси. Але реально дбати про них в останню чергу. І пояснення для цього просте – діти не голосують.

І не треба дивуватись, що значна кількість дітей дуже далекі від таких понять як здоровий спосіб життя, спорт, духовний розвиток. Бо їм або нема де себе реалізовувати, або приклади, які показують дорослі, не стимулюють до зростання. У результаті 40% дітей в Україні у віці від 14 до 18, за даними ВООЗ, систематично вживають алкоголь. Ми виходимо у світові лідери за дитячим алкоголізмом. І це лякає. Лякає, бо це лише питання алкоголізму, а є ще проблема наркоманії, залучення дітей до криміналу. Тому сьогоднішнє свято – це привід ґрунтовно задуматись: а чи правильну ми ведемо політику щодо своїх дітей. Чи не зациклюємось ми на питаннях свого сьогодення, тим самим забираючи у наступного покоління їхнє майбутнє.

Щоб хоч якось змінити цю ситуацію, моя команда вже здійснила декілька кроків для популяризації здорового способу життя серед дітей. Але ми не будемо зупинятись на цьому і плануємо розширити наші ініціативи не лише на поширення популярності та доступності спорту, але й на зменшення насилля у дитячих колективах, на посилення сімейних цінностей.

Тому я бажаю всім нашим дітям мати можливості для розвитку і натхнення розвиватись. А батьків закликаю ставати справжнім прикладом для своїх дітей.

20-11-2018