Жіноча збірна з боксу продемонструвала готовність до виступів на Чемпіонаті світу

5 листопада, на Олімпійській тренувальній базі у Конча-Заспі, відбулось відкрите тренування Національної жіночої збірної України з боксу. Захід проходив в рамках підготовки нашої команди до Чемпіонату світу, який прийматиме цього року Індія. Головний старт у жіночому боксі пройде з 15 по 24 листопада у місті Нью-Делі.

Передувала очікуваному відкритому тренуванню напрочуд приємна для учасниць національної збірної України мить… Президент Федерації боксу України нагородив грошовими преміями призерок цьогорічного Чемпіонату Європи. Володимир Продивус відзначив, що дівчата мають відчувати нашу підтримку та отримувати гідну відзнаку за свій труд.

«Дуже приємно бачити палаючі очі дівчат на тренуваннях та міжнародних рингах. Ще приємніше бачити, як в честь них звучить гімн та підіймається прапор на найбільших змаганнях Європи та світу. Сьогодні дівчата отримали грошові винагороди за підсумками виступів на Чемпіонаті Європи. Переконаний, що це буде додатковим стимулом для них аби працювати ще з більшим натхненням, а іншим дівчатам зі збірної намагатися досягати ще кращих результатів, – зазначив Володимир Продивус. – На чемпіонаті Європи наша команда здобула чотири нагороди, серед яких одна срібна та три бронзові медалі. Маю надію, що дівчатам буде під силу покращити цей результат, або, хоча б, здобути не меншу кількість нагород. Для Національної жіночої збірної України ми створили як найкращі умови для тренувань та підготовки до світової першості. Відтепер слово за ними».

В свою чергу уся жіноча збірна України подякувала Володимиру Продивусу за постійну підтримку. Окрім того дівчата гучними оплесками привітали президента ФБУ з обранням до найвищого керівного органу Міжнародної боксерської Асоціації – Виконавчого комітету AIBA. Нагадаємо, 3 листопада, в рамках засідання Конгресу AIBA пройшли вибори президента AIBA, яким став Гафур Рахімов. Окрім того був сформований і оновлений склад Виконкому Міжнародної Асоціації, до якого за результатами голосування увійшов Володимир Продивус. Виконком AIBA виконуватиме свої обов’язки протягом наступних чотирьох років.   

Що стосується безпосередньо самого відкритого тренування, то в рамках його дівчата показали своєю працею та жагою до роботи, що вони готові викладатися на повну задля досягнення поставлених цілей на Чемпіонаті світу в Індії. Відмітив високу ефективність роботи наших дівчат й перший віце-президент ФБУ Дмитро Шенцев.

«Наші дівчата з бажанням відпрацьовують в спарингах та загалом тренуваннях. Помітний ріст та велике бажання до праці, яке, я переконаний, допоможе їм на Чемпіонаті світу в Індії, – зазначив Дмитро Шенцев. – Під час відкритого тренування Володимир Продивус нагородив призерок цьогорічного Чемпіонату Європи в Болгарії, а я в свою чергу пообіцяв, що дівчата отримають також і солідні грошові винагороди за Чемпіонат світу. Ми бачимо, що жіночий бокс активно розвивається по всьому світу, тому Федерація боксу України робить усе можливе і для якісної підготовки та тренувань жіночих збірних команд України. Приємно відмітити, що географія учасниць нашої команди охоплює усю Україну. Мені, як харків’янину, приємно відзначити, що і наша дівчинка присутня у складі головної команди країни. Маю надію, що дівчата повернуться з Індії з медалями і в черговий раз у нас буде привід урочисто їх зустріти на рідній землі».  

Окрім традиційного тренування дівчата провели також і серію спарингів, по завершенню який головний тренер Національної збірної України Сергій Гордієнко назвав підсумковий склад команди на Чемпіонат світу.

«Усі дівчата перебувають у належних фізичних кондиціях та готові дати бій своїх суперницям аби гідно представити нашу команду на Чемпіонату світу в Індії, – відзначив головний тренер збірної України Сергій Гордієнко. – На світовій першості у Нью-Делі ми виступатимемо нашим дійсно бойовим складом, який зовсім нещодавно представляв нашу команду в Болгарії на Чемпіонаті Європи. У нашому складі є такі талановиті і досвідчені боксери як Тетяна Коб, Марія Бова, наш капітан Юлія Циплакова, які своїм прикладом стимулюють наших дівчат до тренувань та допомагають психологічно готуватися до поєдинків усій команді. Маю надію, що за результатами Чемпіонату світу ми матимемо не менше приводів для святкувань, як це було на цьогорічному Чемпіонаті Європи. В черговий раз дякую Федерації боксу України та особисто Володимиру Продивусу та Дмитру Шенцеву за підтримку Національної жіночої збірної України та українського жіночого боксу загалом».

 

Отож, збірну України на Чемпіонату світу в Індії представлятимуть:

Вагова категорія 48 кг: Ганна Охота (Полтавська обл.)

Вагова категорія 51 кг: Тетяна Коб (Волинська обл.)

Вагова категорія 54 кг: Івана Крупеня (Рівненська обл.)

Вагова категорія 57 кг: Сніжана Холодкова (Київ)

Вагова категорія 60 кг: Юлія Циплакова (Харківська обл.)

Вагова категорія 64 кг: Марія Бова (Київ)

Вагова категорія 69 кг: Юлія Стойко (Київ)

Вагова категорія 75 кг: Марія Боруца (Хмельницька обл.)

Вагова категорія 81 кг: Анастасія Чорноколенко (Дніпропетровська обл.)

Вагова категорія +81 кг: Тетяна Шевченко (Київ)

Національна жіноча збірна України відправляється до Індії ввечері 6 листопада. По приїзду до Нью-Делі наша команда проведе тижневий акліматизаційний збір. Офіційна процедура жеребкування відбудеться 15 листопада, а вже наступного дня дівчата розпочнуть боротьбу на світовій першості.

 

Сайт Федерації боксу України

06-11-2018