З Всесвітнім Днем доброти!

Уже двадцять років світ святкує Всесвітній день доброти. Можливо це свято ще не зовсім прижилось у нас. Але я вірю, що це лише тому, що ми – українці – готові щодня дарувати частину нашої доброти іншим.

Добро безцінне. Бо сила добра не лише у тому, що ти допомагаєш іншим. Воно безцінне для самого себе. Ти відчуваєш, що твій вклад у справу переростає сам себе. Відчуваєш віддачу. Віддачу в теплі, у вдячності, у результаті. Твій день не минув дарма, якщо десь через твою допомогу – не важливо яку – кошти, послугу чи просто посмішку – маленький вогник надії переростає у велике багаття успіху.

Людина набуває безсмертя у своїх справах. А безсмертя у доброті – це з одного боку найпростіше, бо немає нічого складного у тому, щоб просто допомогти іншому. А з іншого – найскладніше завдання. Бо воно вимагає відкласти на якийсь час свої справи заради того, щоб віддати частину своєї енергії тим, хто потребує.

Щоб не говорили, але добро повертається. Так, швидше за все одна посмішка, подарована незнайомій людині, не вирішить глобальних питань. Але вона точно збереже віру одне в одного. Те, чого сьогодні не вистачає нам усім.

Зі святом Вас. Будьмо добріше і до інших, і до самих себе!

13-11-2018