Соціальна відповідальність бізнесу

Власність зобов’язує. Це один з постулатів і права, і ведення справи у розвинутих країнах. На жаль, в Україні ми лише починаємо йти до усвідомлення цього. На щастя, все більше бізнесменів починає це розуміти.

«Бізнес має бути перспективним і довготривалим. А для цього йому важливе те соціальне, екологічне і безпекове середовище в якому він ведеться, — говорить Володимир Продивус. – Навіть якщо мислити виключно в межах поняття «прибутку», то витягнувши всі ресурси і з виробництва, і утримуючи людей в умовах непридатних до проживання, ми унеможливлюємо зростання бізнесу і принесення ним користі завтра».

Та в Україні склалась інша традиція – зірвати «куш» тут і зараз. Довготривалі проекти мало кого цікавлять, головне отримати 3000% прибутку вже завтра. І цю традицію необхідно переламати. Бо від стратегічного підходу, від довготривалої програми для власної справи залежить не лише дохід, від цього залежить майбутнє і держави, і українського суспільства.

Для мене, як бізнесмена, продовжує Володимир Продивус, ціль бізнесу – не лише прибуток, але й задоволення від ведення своїх справ. А задоволення можливе лише тоді, коли твоя справа приносить користь суспільству: починаючи від доброчинності та завершуючи формуванням здорового і безпечного середовища для проживання.

23-11-2018