Не займатись дітьми – втратити майбутнє, — Володимир Продивус

Нещодавній скандал з масовим побоїщем, влаштованим дітьми майже в центрі Києві стає тривожним сигналом для суспільства. Ми ризикуємо утратити своє майбутнє, — каже Володимир Продивус.

На жаль, у наш час дорослі часто переймаються виключно своїми – дорослими проблемами. Їх предостатньо, я не сперечаюсь. Але у нас завжди буде відповідальність не лише за сьогодні, але й за те, яку Україну ми побачимо завтра. Яке покоління ми виростимо, і чи будемо ми спроможні пишатись нашими нащадками?

Засилля агресії у суспільстві та надмірна кількість вільного і неконтрольованого часу в дітей штовхає їх на антисистемні дії. Нездатність держави забезпечити дитину позашкільною освітою, і, що важливо: недостатня популяризація спорту, здорового способу життя штовхає дітей на насилля. Замість змагатись під контролем тренерів та держави, вони влаштовують собі криваві «змагання», в яких страждають і вони самі, і невинні люди.

Як на мене, вихід один – посилити виховну функцію в держави. Ми повинні дбати і про знання, і про виховання. Бо людина без цінностей, людина без правил – це перша причина і деградації суспільства, і руйнування державності.

18-01-2019