Бруд і вибори: мета виправдовує засоби?

Україна вже другий місяць живе в умовах офіційної виборчої кампанії. Кампанії, яка уже зараз зрозуміло, що буде найжорстокішою за весь період. Бо для багатьох загадка не лише те, хто стане переможцем, але навіть те, хто проходить до другого туру.

І така невизначеність примушує виборчі штаби ще з більшою старанністю виливати тони компромату на конкурентів. Питання номер №1 – перемога, не важливо якими методами.

Ми вже так звикли до того, що під час виборчої кампанії виливається стільки погані, що для багатьох вибори і бруд стали синонімами. Та проблема в тому, що наступний Президент приймає посаду вже з багажем негативу, і вже з недовірою половини населення. А коли недовіряють владі, вона стає неефективною.

Та, на жаль, політиків мало цікавлять реальні інтереси держави і справжні потреби народу. Тактика одна — коли не можеш показати власні здобутки – ллєш негатив на конкурента. І для населення вихід лише один – обирати не того, хто кращий, а того, хто менше заплямований.

Я далекий від того, що можна примусити штаби діяти в межах законодавства, без застосовування «чорних технологій». Але великий плюс у тому, що не політтехнологи, а народ визначатиме, хто стане переможцем.

Тому ми маємо обирати главу держави не через перемогу у боротьбі компроматів. А через те, що людина зробила за своє життя. Що досягла не на біл-бордах, а на практиці.

Бо завтра політики обійматимуться, а нам – жити з владою, якій ми не довіряємо.

13-02-2019