Володимира Продивуса обрано Віце-Президентом Європейської Конфедерації боксу (EUBC)

Президента Федерації боксу України, члена Виконкому Міжнародної боксерської Асоціації (AIBA), Володимира ПРОДИВУСА, обрано віце-президентом Європейської Конфедерації боксу (EUBC).

Кандидатура Володимира Продивуса була підтримана переважною більшістю членів Генеральної Асамблеї EUBC.

«Для мене велика честь обійняти посаду віце-президента Європейської конфедерації боксу та представляти нашу державу та український бокс на світовому рівні, – зазначив президент ФБУ Володимир Продивус. – Висловлюю слова подяки президенту EUBC Франко Фальчінеллі за підтримку та вдячний усім членам Генеральної Асамблеї, які віддали свій голос за мою кандидатуру. Переконаний в тому, що завдяки сумісним зусиллям нового керівництва EUBC, а також оновленому складу Виконавчого комітету, нам вдасться вивести європейський бокс на новий якісний рівень. Зроблю усе можливе від себе для реалізації даної мети».

Варто зазначити, що в рамках засідання генеральної Асамблеї було обрано 3 віце-президенти EUBC з п’яти поданих кандидатур. Разом з Україною претендували обійняти дану посаду представники Росії, Нідерландів, Туреччини та Молдови. 

Нагадаємо, з 22 по 23 лютого проходить Генеральна Асамблея Європейської Конфедерації боксу. Участь у заході приймають президенти Національних федерацій, а також керівний склад EUBC. В рамках засідання обираються новий склад віце-президентів та Виконавчий комітет EUBC на наступні чотири роки.

З сайту Федерації боксу України

24-02-2019