Перший крок до змін – це зламати недовіру та дати людям надію

Одна з найбільших проблем сьогодні – це недовіра. Недовіра до політиків настільки зашкалює, що люди готові будуть голосувати не «за», а «проти» на наступних виборах. Проти корупції, проти нездійснених обіцянок, проти нав’язування штучних проблем, проти політиків узагалі.

Недовіра пустила свої метастази не лише в політичну сферу. Люди перестали довіряти ближнім. Але чи стане краще завтра, якщо розчаруватись в усьому? Однозначно – ні. Людина, в якої забрали віру та надію, перетворюється в «овоч», не здатний до ініціативи, не здатний відстоювати свої інтереси, не здатний об’єднуватись, не здатний вірити в краще завтра.

Але, я б хотів, щоб «недовіра» не стала тотальною. Бо, те що відбувається сьогодні – це шлях в нікуди. Це може перерости у втрату держави, у втрату майбутнього.

Українець повинен отримати реальне відчуття покращення. Так, можливо завтра українці не отримають європейські зарплати. Але, якщо вірити в зміни, в покращення, то вони обов’язково збудуться. Думки матеріалізуються. Віра та підтримка – найголовніша умова перемоги.

Але для того, щоб отримати це відчуття, ми повинні шукати спільне – не акцентувати на тому, що нас сварить з рідними чи сусідами, а на те, що може нас поєднати. Це і тиск на ЖЕКи, і створення ОСББ, і прибирання територій, і спільні свята. В нас спільних проблем більше, ніж ми вважаємо. Лише об’єднавшись українці зможуть вирішити свої проблеми. Поділяй і володарюй – це гасло для тих, хто хоче нас контролювати, а не вирішувати наші проблеми. Сила у довірі!

20-02-2019