Політиків треба спустити на землю – Володимир Продивус

Перед виборами вирішив поступити класично – переглянути програми кандидатів на посаду Президента України.

Звичайно, кожен обіцяє власну красиву картинку майбутнього, але все-одно ця картинка лишається утопією. Проблема навіть не в тому, що в президента немає стільки повноважень, скільки наобіцяно. І не в тому, якими ресурсами це все робити. Найбільша проблема – у тому, де місце людини в уявному «світлому майбутньому»? Де інтереси громад та простих українців? В «західній підтримці»? в «кредитах МВФ»?

Мені здається, що треба спустити політиків на землю. Там, де реальні проблеми українців. І головне – там, де можна перевірити обіцяне. Бо 20 законів прийнятих на користь євроінтеграції, на практиці може означати тупцювання на місці. А ось побудована чи не побудована школа у місті чи в селі – це і є реальним маркером, оцінкою ефективності роботи. Побудована дорога, дитячий садок поруч, працююча лікарня – це ті показники, які може на собі відчути кожен українець.

І тому, як би ми не говорили про важливість виборів президента, не будемо забувтаи, що реальна політика, реальні зміни залежатимуть не стільки від того, що відбувається зверху. Реальні зміни залежать від того, що відбуватиметься поруч – на місцях — те, що відчуватиме кожен з нас.

 

26-03-2019