Затягування зміни влади – це загострення кризи в країні!

21 квітня 73% населення України проголосували за зміну Президента. Але до цього часу українці не знають коли Володимир Зеленський вступить на посаду. Стара влада затягує інавгурацію.

Всі розуміють, чому потрібно це затягування: це і страх парламенту бути розпущеним, це і бажання «підбити хвости» у справах, пороздавати те, що ще нероздане, і бажання загальмувати зміни у системі. І, звичайно, бажання утримати владу хоча б ще пару днів, — як употопаючого  хапатись за соломинку. Стара влада вже заявляє про якісь популістські кроки, приймає кадрові рішення, на які вона уже не має морального права. Мета цього – створити наступному президенту ще більше проблем. Нібито тієї прірви, яку вона залишила – мало.

Система не хоче змін і пручається будь-якими методами. Бо розуміє, що прогнилій корупцією владі прийшов кінець. І для багатьох цей кінець стане персональною кримінальною відповідальністю.

Але затягування лише ускладнює ситуацію. Нова влада має таку легітимність, що вона може просто винести стару з кабінетів. Коли за неї проголосували три чверті населення України, вона має на це і моральне право, і легітимність. І тоді стару владу скинуть так само, як їхніх попередників.

Інавгурація має відбутись якнайшвидше. Влада має змінитись якнайшвидше. Українці мають відчути зміни якнайшвидше!

07-05-2019