Мама – перше слово й найдорожче у житті!

12 травня відзначається День матері.

Є в житті речі, які не виміряєш нічим. І найголовніша з них – це материнська любов.

Мама – це слово від якого завжди становиться тепло на серці. Це неповторні спогади дитинства, яким би важким воно не було. Це підтримка та віра у тебе в дорослому житті. На жаль, для багатьох, і для мене, мама – це вже пам’ять. Але пам’ять з найдорожчими і найтеплішими почуттями.

Щасливі ті, хто мають живу маму. Зробіть так, щоб ви бачились, спілкувались, проводили час частіше. Це ті миті, про які ви ніколи не забудете. І миті, які ніщо і ніколи не зможе замінити.

Матір – це втілення безумовної любові. Які б помилки ви не зробили, мама завжди буде тією людиною, яка однозначно стоятиме на вашому боці. Яка завжди знайде слова втіхи, — навіть у найскладнішу мить. Яка підтримає вас тоді, коли опустяться руки. І яка пишатиметься навіть найдрібнішими вашими перемогами.

І коли у мене питають кому не вистачає пам’ятників в Україні, я однозначно скажу – матері. Бо якщо сім’я – це те, що робить наше життя цінним, то матір – це берегиня кожної сім’ї. Та що передає не лише любов, але й мудрість від покоління до покоління.

Зі святом! Бережіть і завжди пам’ятайте тих, хто дав вам дорогу в життя. Любіть своїх мам!

12-05-2019