Вибори закінчились: не будемо втрачати запал до змін

ЦВК доводить до 100% підрахунок голосів. Інтриги вже не буде. Стара влада пішла в минуле. Нова – отримала більшість у парламенті.

І зараз нам всім українцям треба «повернутись з виборчої кампанії». Не 8 відсоткам, 43, 13 чи 5. Всім. Бо часто політичні протиріччя переходили на персональний рівень. Не лише сусіди з сусідами, а часто чоловіки з жінками переставали розмовляти одне з одним.

Вибори минули. І нам час вирішувати ті ж самі проблеми, які існували і до них. Це і бідність, і мир, і розбиті дороги, і невідремонтовані під’їзди. Незалежно від того за кого ми голосували, проблеми у нас – спільні.

Так, ми змінили владу. І ця влада має величезну довіру від людей. Але, будемо відверті: Верховна Рада не вирішить усі наші проблеми. Вона може прийняти гарні закони, але впроваджувати їх будуть тут – на місцях. Депутати від сільської до обласної ради. Старости та голови громад. І, звичайно, всі небайдужі люди. Влада має довіру, але вона повинна мати і підставлене плече від народу, готовність самих людей вирішувати свої проблеми.

Вибори пройшли. І так само як ми мобілізовувались навколо підтримки тієї чи іншої сили, — таким же чином ми повинні мобілізуватись для вирішення наших проблем. Не будемо втрачати запал змін!

Володимир Продивус

26-07-2019