Про навчання: чи можна стати депутатом за тиждень?

Народні депутати від «Слуги народу» поїхали на інтенсив до Трускавця. І відразу ж з’явилась критика: чого можна навчити за тиждень?

Так, за тиждень не можна навчити нічого. Якщо вчити з нуля. Але люди не обирали «нуль». Українці обрали депутатами тих, хто вже проявив себе у житті. Тих, хто на їх думку, заслуговує на довіру більше, ніж люди, які нібито мають величезний багаж знань. Мають, але «чомусь» застосовують не для країни, а виключно для себе.

Українці голосували за тих, хто не займався політикою, за тих хто не має відношення до влади. Тому не дивно, що новим народним обранцям – треба технічні знання. Про те, як реалізовувати свої повноваження, про регламент парламенту, про реальні відносини між Верховною Радою та рештою державних інституцій.

Щонайменше, партія «Слуга народу» намагається вирішити цю проблему. За свій рахунок. Вперше. А хто йде і щось робить – того завжди критикують.

І ще. Навчання за один тиждень – це, звичайно, мало. Але це набагато більше, ніж відсутність навчання взагалі. Критикуєте – пропонуйте!

Володимир Продивус

31-07-2019