Рік молоді

В той час, як країна відсвяткувала день молоді, хочу відзначити, що він знаменний. Знаменний тим, що цього року він перетворився просто із свята, дати в календарі у реальність.

Я часто зустрічаю активних і розумних людей не лише серед тих, хто закінчив школу при незалежній Україні, але й вже серед тих, хто народився після 1991 року.

Та саме 2019 рік став реальним роком омолодження країни. В нас не просто молодий президент. У нас сотні, якщо не тисячі кандидатів у народні депутати, яких можна віднести до молоді. Я вже прогнозую, що середній вік наступного парламенту стане щонайменше років на десять молодше від середнього віку цього парламенту.

У нас є реальний шанс не просто до омолодження влади, а – шанс до змін всього суспільства, всієї України. До поширення нового мислення та нових моделей поведінки.

І саме тому це буде для нашої молоді тест на відповідальність та спроможність. І нам всім – не залежно від віку, хочеться сподіватись, що молоді хлопці та дівчата справляться з цим завданням. У нас усіх одна країна!

02-07-2019