Час нових політиків

Вінничани та всі ті, хто мене особисто знає і довіряє моїй думці.

Час старих політичних механізмів минув. Так, усі ми були молодими і мали можливість власними силами і досвідом побудувати таку Україну, за яку нам було б не соромно перед нашими дітьми і внуками.

Щось вдалося, щось не дуже, але пора визнати, що настав час нового покоління політиків, час отримати ними можливість виправдати довіру народу своєю працею на благо країни.

Це як у спорті. Є час для початку кар’єри, для її продовження, і є час, коли оптимальніше кар’єру завершити. При цьому завершити мирно, по-людськи, без будь-яких шахрайських прийомів. Боксер, який узяв на ринг палицю, перетворюється з спортсмена в злочинця, якого чекає жорстке покарання.

Тому я повністю підтримую заклик Президента України Володимира Зеленського голосувати за кардинальне оновлення складу Верховної Ради України. Особисто я довіряю Президенту і буду голосувати за політичну партію «Слуга народу» і кандидата від цієї політичної партії по мажоритарному округу. Що закликаю зробити і вас!

Маю велику надію, що інформація про підготовку деякими політичними силами масштабних фальсифікацій в місті Вінниця, яка надходить з різних джерел, не відповідає дійсності. Часи політичного шулерства теж минули. Потрібно вміти визнавати політичну поразку, а не намагатися дурити народ, підставляючи під кримінальну відповідальність десятки або навіть сотні людей, яким вже сьогодні гарячково обіцяють «золоті гори» і «прикриття нагорі».

Поділіться цією інформацією з друзями та знайомими. Це важливо!

Володимир Продивус

19-07-2019