Закон про імпічмент. Коли критикують навіть виконані обіцянки

Вчора парламент прийняв у цілому закон про імпічмент Президента. Але, у нас завжди люблять критикувати. І, навіть коли приймають важливі і необхідні суспільству рішення, знаходять недоліки.

Можливо закон і дещо недосконалий. Але внести зміни до існуючого механізму інавгурації завжди простіше, ніж створити сам механізм.

Закон був потрібен країні. Бо Президент як і всі інші органи державної влади повинен розуміти, що у нього є межі. Червоні лінії, за які він не може заходити. І це стосується не конкретного Президента Зеленського. Це стосується органу державної влади і спокою в країні. Бо коли в нас є такий закон – то в нас є і законна процедура усунення президента з посади. А це говорить про те, що нам не потрібні людські жертви для того, щоб змістити когось з посади. Тепер у нас є юридичний механізм.

І ще одне. У своїй інавгураційній промові Володимир Зеленський пообіцяв, що такий закон буде прийнято. Людина пообіцяла – людина зробила. Хіба це не показник ефективності?

І як на мене, коли критикують опоненти – це краще визнання того, що ти робиш правильно. Не критикують лише того, хто нічого не робить!

Володимир Продивус

11-09-2019