Знову шукаємо «зраду»?

Хочу пояснити мою особисту позицію з питань реформ в галузі спорту. Бачу, що ряд федерацій піднімають хвилю невдоволення діями Президента та Кабінету Міністрів. Давайте будемо чесними до кінця.

Проблеми в українському спорті були завжди. Їх не Зеленський придумав. Тому що спорт ніякий чиновник не вважав пріоритетною галуззю. Ми що забули, з якої прірви виповзали весь цей час? Так, якісь роки були краще, якісь гірше, але було різне і нічого, спорт існує. Завдяки підтримці спонсорів, меценатів, міністерство допомагає, як може.

Прийшов молодий активний глава держави, змінився склад Кабінету міністрів. Ми це підтримували? Особисто я підтримував. Тому що знаю, що Порошенко цікавив, переважно, великий бізнес, а не спорт. Прийшли нові люди, почали щось робити, розбиратися. Звичайно, не все виходить ідеально з першої спроби. Або у нас чемпіонами в спорті з першого разу все стають? Нехай пройде хоча б трохи часу. Потрібно ж освоїтися, пройти якийсь шлях. Ви ж усі зі спорту. Уявіть, якщо після першої невдалої спроби підійти до спортсмена і сказати: «Все, до побачення».

Тому пропоную заспокоїтися на час і дати новому керівництву хоча б півроку кредиту довіри. Після цього робити висновки і виходити на новий етап співробітництва. За півроку спорт в країні не помре. Федерація боксу України точно не припинить свого існування.

Хоча я впевнений, Президент Зеленський сам чудово розуміє важливість спорту в житті країни і не дозволить чиновникам спекулювати на спортивне майбутнє України.

22-12-2019