Озвучені деякими спортивними федераціями занепокоєння, щодо перебоїв з фінансуванням спорту, є передчасними

Президент Федерації боксу України, віце-президент Європейської Конфедерації боксу, член Виконавчого комітету AIBA зазначив, що озвучені деякими спортивними Федераціями занепокоєння, щодо перебоїв з фінансуванням спорту є передчасними.

«Я проти всіляких маніпуляцій та не підтримую будь-яких спекуляцій відносно тих реформ, які запроваджує Президент України та Кабінет Міністрів. В тому числі тих реформ, які ми сьогодні спостерігаємо у спортивній сфері. Це стосується реформування структури Міністерства молоді та спорту, а також ініціатив держави по реформуванню підходів у роботі зі спортивними федераціями, спортсменами, меценатами.

Як людина, яка більшість свого життя провела у великому бізнесі, політиці та спорті, чудово розумію, що важливі та дійсно ключові реформи не проходять без певних складнощів. Тому, переконаний, що і сьогоднішня ситуація стосовно перебою з фінансуванням державою спортивних заходів, виключно в останньому місяці поточного року, була необхідною мірою з  боку держави. Переконаний і в тому, що вже найближчим часом ситуація у спорті, як  в загальних економічних показниках нашої держави, буде змінюватися на краще.

Закликаю представників Національних Федерацій не вносити інформаційний резонанс. Ми навпаки маємо сьогодні об’єднуватись та робити все необхідне для підтримки спорту та, як результат, допомагати державі у реалізації вкрай важливих реформ. Переконаний в тому, що для діючого керівництва держави спорт є одним з пріоритетних напрямків.

Попереду у нас заключний етап підготовки Національних збірних команд України до ліцензійних стартів на Олімпійські ігри та Олімпіади в цілому. Тому, я переконаний, що держава на належному рівні підтримає наших спортсменів, їх підготовку, що дозволить нам гідно представити Україну на головному спортивному форумі чотириріччя».

Сайт Федерації боксу

23-12-2019