ЖК «Європейський»: не варто обманювати вінничан

Обманювати вінничан – погано! Особливо, якщо ці ж вінничани довіряють шановним людям представляти їх інтереси у Вінницькій міськраді. Як взагалі так може відбуватися, що під носом мера і депутатів розгорнулася така афера з нерухомістю, від якої вже постраждали сотні сімей?

Це знущання над вінничанами, коли якась незрозуміла директор Юлія заявляє, що носить гроші депутату, а не на будівництво, як потрібно! Це ще варто перевірити, депутату вона їх носила або зараз прикривається його ім’ям, щоб вигородити свого злодійство у інвесторів? Теж питання до власників цієї ТОВ, кого ви набрали, щоб реалізувати проект — шахраїв з великої дороги?

Заявили, що побудуєте дитячий сад? Побудуйте, обладнайте і набирайте дітей на виховання! Коли міськрада давала земельну ділянку, обіцяли побудувати житловий комплекс? Так будуйте його і не напрягайте людей своїми інтригами, не змушуйте їх виходити під міськраду і просити це зробити. Покупці квартир не просто ж так нервують і переживають — вони віддали цій Юлі і її менеджерам свої останні гроші! Не змушуйте людей шукати правду на вулиці з акціями протесту — навіщо доводити до цього вінничан?

Мені здається, в рішенні проблеми зацікавлені всі дійові особи. Проблему потрібно вирішувати, а не тікати від неї і перекидати відповідальність то на підрядників, то на самих людей. Якщо Юлія брала гроші і не віддавала їх на будівництво, нехай їх поверне будівельникам. Раз вже згадали в цьому скандалі депутата міськради, є сенс розібратися, чому директор цієї ТОВ прикривається його ім’ям. Чи не можете розібратися між собою? Попросіть арбітром в ситуації виступити мера міста. Думаю, Сергій Анатолійович з усією увагою і повагою поставиться до прохання вінничан допомогти в переговорах і проконтролювати процес.

Найголовніше. Як розуміти заяву директора Юлії про те, що ЖК «Європейський» добудовуватися не буде? Ви взяли у людей гроші. Значить, добудуєте і віддасте їм квартири, які вони у вас купили. Не потрібно випробовувати долю і нервувати жителів міста, в якому ви живете і працюєте.

Володимир Продивус

17-01-2020