Криза і корупція

Ви помітили, що як не рік, то ми перебуваємо в економічній кризі? І вона не закінчується до того часу, доки не почнеться інша. Ми вже не живемо нормальним життям. А переходимо від одного падіння в інше. Криза 2008 закінчилась в 2014, коли почалась криза через війну. Криза 2014 закінчилась у 2020 коли почалась нова криза через карантин.

Чого так? Бо криза – це привід економити. Економити на людях, на інтересах тих, хто не може себе захистити. І виправдання для збільшення податків і зборів з тих, хто реально працює, створює робочі місця, заробляє і дає можливість заробити іншим. Криза – це виправдання бідності.

Мені здається, що проблема сьогодні не у тому, що ми перебуваємо у кризі, і багато чого не можемо собі дозволити. Проблема в тому, що кризу використовують для того, щоб виправдати власну безвідповідальність і бездіяльнісь. І як засіб збагатитись за бюджетний (тобто, наш з вами) рахунок.

Що браком грошей у міському бюджеті прикриваються заради того, щоб приховати величезні корупційні оборудки та відкати. І більша криза – вона в головах тих, хто сьогодні добрався до цих бюджетів. Тому для того, щоб вийти з цього каскаду криз нам треба змінити ці голови, які міцно тримаються за свої крісла, змінюючи партійні кольори та створюють видимість роботи.

Володимир Продивус

14-07-2020