ПРЕЗИДЕНТ ФБУ ВОЛОДИМИР ПРОДИВУС ПРОВІВ ЗУСТРІЧ ЗІ СЛАВЕТНИМ ТРЕНЕРОМ ВОЛОДИМИРОМ ДВОРЦОВИМ

У четвер, 30 липня, президент ФБУ Володимир Продивус провів зустріч із заслуженим тренером України, колишнім наставником Національної збірної України Володимиром Дворцовим.

Володимир Леонідович Дворцов – один із найдосвідченіших і найбільш авторитетних вітчизняних спеціалістів. З 1989-го до 1991 року він входив до тренерського штабу збірної СРСР, а 1993-го очолив збірну України, стояв біля витоків великих перемог українських боксерів на змаганнях найвищого міжнародного рівня.

Володимир Леонідович працював на Олімпіаді 1996 року в Атланті. Під його керівництвом команда боксерів України посіла почесне 6-те місце із 97 команд, Володимир Кличко став першим в історії нашої Батьківщини олімпійським чемпіоном з боксу, а маріуполець Олег Кирюхін – бронзовим призером Олімпійських ігор. Серед вихованців Дворцова такі відомі боксери як Євген Зиков, Олексій Джунківський та Олег Кудінов.

Володимир Продивус та Володимир Дворцов знайомі вже багато років, тож разом згадали чимало історій зі славного минулого українського боксу. 

«Україна може пишатися тим, що у нашому спорті є такі визначні особистості, як Володимир Дворцов. З ним пов’язано чимало славетних сторінок історії українського боксу. Його величезний досвід і авторитет серед спортсменів завжди викликали мою повагу. З Володимиром Леонідовичем приємно поспілкуватися на різні теми, та головним питанням, звичайно ж, були подальші перспективи розвитку українського боксу і виховання молодих спортсменів.

Прикро, що зараз тренерський талант і вміння Володимира Дворцова є незатребувані. Це, без перебільшення, спеціаліст світового рівня. Але ми розраховуємо на нерозривний зв’язок поколінь. Особливо це актуально тепер, менше ніж за рік до чергових Олімпійських ігор у Токіо, де в України, я впевнений, знову є великі шанси на медалі. Сподіваюся, Володимир Леонідович принесе ще чимало користі українському спорту», – зазначив президент ФБУ Володимир Продивус.   

Сайт Федерації боксу України

01-08-2020