Місцеві вибори – результати будуть несподіваними. Особливо для тих, хто засидівся

Минуло декілька днів від початку виборчої кампанії. Хоча – давайте чесно – почалась вона задовго до 5 вересня.

І проблема навіть не в тому, що хтось захопив борди ще з минулих виборів. І тепер його обличчя на вас дивиться щодня, натякаючи, що він – найкращий. Я пам’ятаю минулі парламентські вибори – коли багатьом подібний адмінресурс із захоплення рекламних площин – на виборах в округах — не допоміг. Не допоміг, бо люди обирали не тому, що хтось не допускає інших до реклами. А по тому, що вони дали свій вирок попередній владі. Вирок цим «хтось».

Те ж саме і зараз. Всі так зосередились на рейтингах партій, що забули, що у нас вибори — місцеві. Що люди не делегують когось вирішувати загальнодержавні питання до Києва. Що їм потрібен професіонал тут. Справжній професіонал – а не якийсь «член рейтингової партії», чи «господарник», який крав і буде красти. Виграє вибори той, кого не лише знає, але й кому довіряє громада. Довіряє своє місто, своє село і найголовніше – свої гроші. Бо це наш вибір – віддати гроші корупціонеру на ще один палац, чи професіоналу – на те, щоб у місті були достойні дороги.

Виборці стали розумнішими. Тому, результати виборів можуть бути несподіваними. Особливо для тих, хто до цього часу не думав виносити речі з владних кабінетів.

Володимир Продивус

09-09-2020