Конфлікт влади і бізнесу. Вінницький вимір

Виходячи з повідомлення провладних ЗМІ у Вінниці, я сьогодні ледь не головний винуватець усіх їхніх проблем. І хоча практично не маю впливу на місцеву владу, чомусь відповідати за її системні промахи повинен саме я. То якщо не хочете нести відповідальність – може не треба займати владні кабінети?

Можливо, владі треба призначити винного для того, щоб перевести увагу? Бо по іншому я не розумію для чого створюється конфлікт. І чому вінницька влада робить все можливе для того, щоб створити конфлікт з бізнесом, який їм не належить. Адже усунути з вінницької арени намагаються не тільки мене. Усунути хочуть весь бізнес, який не контролюється мерією.

Це тому, що влада, яка довго сидить у своєму кріслі, втрачає відчуття реальності. Вона вироджується. Їй треба підгрібати бізнес під себе — замість того, щоб дбати про комфорт городян. Яка б нормальна влада вичавлювала бізнес зі свого міста? Адже підприємець — це податки для міста і робочі місця для вінничан.

Та дарма я їх називаю тих, хто сидить в мерії, владою. Влада — це вінничани. Це люди. А ті, хто думають, що вони контролюють все і всіх — лише тимчасові виконавці. Тим більше, що за кілька тижнів уже вибори. І їм доведеться рахуватися вже з зовсім іншою реальністю.

Володимир Продивус

06-10-2020