Володимир Продивус: «Уважно стежитиму за виступами нашої молоді у Чорногорії»

Днями у Чорногорії розпочала боротьбу за нагороди Чемпіонату Європи молодіжна збірна України.

Загалом участь у змаганнях цього року приймають 175 боксерів з 22 країн Старого світу. Ну а нинішня Континентальна першість стала першим масштабним міжнародним боксерським заходом після призупинення у сіх змагань в зв’язку з пандемією COVID-19.

Поновлення змагань такого рівня допомагає нам адаптувати систему підготовки та проведення міжнародних змагань до сучасних реалій спорту в умовах пандемії. Про це у розмові розповів нам президент Федерації боксу України, віце-президент Європейської конфедерації боксу Володимир Продивус.

«Детальну інформацію по підготовці та й загалом готовності збірної України отримав за декілька днів до від’їзду команди в Будву. Знаю, що виконано великий об’єм роботи на навчально-тренувальних зборах. Нагадаю, що саме молодіжна збірна провела першою серед усіх збірних тренувальний збір у підготовці до Чемпіонату Європи на базі нашого чемпіона Василя Ломаченка у Затоці (Одеська область). Усі залишись задоволеними умовами підготовки. База дійсно світовго рівня. До слова, відтепер у Затоці ми плануємо проведення зборів усіх збіних команд України.

Для того, щоб забезпечити максимально комфорті умови подорожі нашої команди до Чорногорії, нами було прийнято рішення організувати чартер для команди. Це було вкрай необхідно з точки зору епідеміологічної безпеки та максимально комфортним рішенням для нашої делегації в контексті прямого перельоту без довготривалих пересадок.

Загалом хочу відмітити, що цьогорічна Континентальна першість вже порадувала усіх прихильників боксу цікавими та яскравими поєдинками. Помітно, що усі скучили за офіційними стартами такого рівня та викладаються на повну. 

Особливо хочу відмітити дебютні впевнені перемоги на Чемпіонаті Європи українців Василя Ткачука та Юрія Захарєєва. Молодці хлопці. Чудовий старт, який додає додаткової мотивації усім членам збірної. Тому надалі лише вперед. Ну а ми в свою чергу вболіватимемо та уважно стежитимемо за вашими виступами. 

Як віце-президент Європейської Конфедерації боксу та член Виконкому AIBA хочу відзначити, що проводячи подібні змагання ми адаптуємо систему підготовки та проведення турнірів такого рівня до сучасних реалій в умовах пандемії. Переконаний в тому, що набутий досвід дозволить нам відновити проведення й подальших континентальних змагань у різних вікових групах, а також, маю надію, що ми таки зможемо сумісними зусиллями провести Олімпійські ігри у 2021 році».

Сайт ФБУ

16-11-2020