Спорт проти насилля

Які новини не ввімкни –вони відразу починаються з насилля. З нападу на вулицях, у потягах, підривах гранат, захоплення заручників і телефонних мінерів, розбоїв. Чому так відбувається?

Одна з причин – у тому, що росте нове покоління, яке виховується на традиціях насильства, не бачить перспектив у житті, не має альтернативних способів виходу енергії, самореалізації. Вони шукають де б «отримати адреналін», але знаходять його або в криміналі, або – у наркотичному або алкогольному сп’янінні. А тоді не лише насильницькі злочини – тоді й п’яні ДТП, смертельні селфі з небезпечних місць та збільшення агресії у сім’ях.

Чи є вихід?

Спорт — це одне з найкращих винаходів людства! Це коли енергія, сила направляються на добро, на спортивні досягнення, якими можна пишатися. Це той адреналін, за який можна отримати нагороди, і за який ти сам собою пишатиметься – і в 14 і 70 років.

Якщо ми — як держава — будемо підтримувати спорт, то у нас буде покоління здорових людей, у яких здоровий дух і тіло, а випадків насильства стане набагато менше. Спорт переможе насильство. Чим більше ми будемо розвивати спорт, тим більше буде здорових, що відбулися в житті людей і тим менше проявів насильства в суспільстві.

Володимир Продивус

12-11-2020