Своя Держава: 29 років після референдуму

29 років тому відбувся референдум щодо незалежності України. 90,32% населення підтримали рішення Верховної Ради щодо створення самостійної держави.

За що тоді проголосували українці?

За власну державу. За те, щоб нарешті стати господарями у власній країнs. За те, щоб нарешті почати жити в самостійній, демократичній, соціальній та правовій державі. Щоб захищались права і ніхто не мав права нав’язувати нам свою волю.

Чи справдились ці надії зараз? Наскільки люди задоволені життям? Про це говорять числення опитування, які показують, що дві третини українців вважають, що ми рухаємось не в ту сторону. Влада забуває гасла, на яких обиралась і продовжує витягувати з держави, суспільства, з людей останні копійки – заради збагачення окремих чиновників. Пенсії — мізерні, зарплати — низькі. Віра в майбутнє часто відсутня.

Чи здатні ми реалізувати те, за що віддали голоси 29 років тому? Однозначно – так. Я вірю в те, що ми зможемо. Зможемо стати незалежною і багатою країною. Мирною та безпечною. Успішною та перспективною.

Якщо заради цього працювати самому і примусити владу виконувати ті функції. які вона має виконувати по закону – і на місцях, і на центральному рівні.

Референдум – це обрання напрямку руху. І лише якщо по нього йти, а не топтатись на місці, можна здолати цей шлях. І побудувати Україну – країну мрії.

01-12-2020