Вибухівка у дитячому садку: хто винен?

Сьогодні троє дітей у Вінниці на території дитячого садка постраждали від саморобної вибухівки. Дітям по 5-6 років. Такі злочини переходять усі можливі і неможливі кордони.

Чому це відбулось і чи зможемо ми захистити своїх дітей?

Відбулось, бо ймовірно хтось вважав «прикольним» зробити саморобну петарду і залишити її на дитячій площадці. І тепер – для нашої поліції справа честі знайти цих хуліганів. І не лише для того, щоб покарати, але й для того, щоб інші розуміли – здійснив злочин проти дітей – неодмінно будеш покараним.

Сьогодні всі майданчики, на яких грають діти, мають бути безпечними і мають бути під відео-контролем. А на територію дитячих садків та шкіл взагалі не повинні потрапляти сторонні особи. І це – відповідальність міської влади.

І відбулось тому, що ніхто не вкладає в голову підліткам та молоді, що гра з вибухівкою – це небезпека не лише для себе. Але й для інших. Бо може діти у дитсадку не розуміють, що гратись такими речами небезпечно. Але ті, хто зробив цю вибухівку, повинні уже почати усвідомлювати, що вони несуть загрозу малечі.

Вінниця повинна стати безпечним містом і для дітей, і для дорослих.

Володимир Продивус

11-01-2021