Будьте здорові!

Перший день весни – це не лише початок нової пори, початок нових надій.

Це ще й Всесвітній день імунітету.

І я не буду зараз говорити про вакцинацію. Вона лише почалась. Її наслідки ми побачимо в майбутньому. Хоча питань зараз більше, ніж відповідей.

Я про інше. Про здоров’я українців. І про наше ставлення до нього.

І відразу скажу, що за останні роки воно змінилось. Так, в нас лишились люди, які палять, які не слідкують за собою, які далекі від спорту і вважають, що здоров’я можна поправити ліками. Та разом з тим – все більше і більше стає прихильників здорового способу життя. Як серед молоді, так і серед старших людей.

Нещодавно прочитав статистику, що лише у 10% сьогоднішніх людей міцний імунітет. Людство винайшло багато ліків і подолало частину хвороб. Але водночас – ми втрачаємо нашу внутрішню здатність боротись з викликами – старими і новини. Та і наша – українська медицина – бажає кращого.

Якби там не було – але наше головне завдання – не вилікуватись. Наше завдання – не хворіти. І це ми можемо зробити без лікарів. І допомогти цьому може спорт і сила волі ним займатись.

Тому всі хто для початку чекав понеділка, всі хто чекав весни – сьогодні збіглось все. Займайтесь спортом. Переходьте на здорову сторону життя.

Володимир Продивус

01-03-2021