Президент ФБУ Володимир Продивус: «Налаштовані на тісну співпрацю з Житомирською обласною федерацією боксу»

Під час своєї робочої поїздки до Житомирської області президент Федерації боксу України Володимир Продивус відвідав боксерський клуб «Ринг» і зустрівся з тренерським активом місцевого житомирського осередку, а також провідними спортсменами та любителями боксу Житомирщини.

Клуб «Ринг» вже багато років є одним з визначних центрів розвитку спорту у місті Житомир, а його тренери та вихованці відіграли важливу роль у досягненні високих спортивних результатів збірної Житомирської області на всеукраїнській арені, а також підготовці спортсменів для Національних команд України з боксу. Професійну роботу житомирських функціонерів та наставників відзначив й очільник ФБУ.

«Вважаю, що житомирський бокс гідно представлений на сьогоднішній день в Україні, а місцеві боксери часто займають провідні місця на всеукраїнських змаганнях. Велика заслуга в цьому – обласної федерації, а також місцевих ентузіастів з клубу «Ринг», місцевих ДЮСШ та інших осередків, де культивується наш вид спорту. Я в Житомирі, звичайно, був не вперше і залишився задоволеним черговим візитом до цього міста. Адже вдалося не лише оглянути місцеву спортивну інфраструктуру, а й поспілкуватися з людьми, для яких бокс не байдужий і які дуже багато вкладають у його розвиток. Міг би назвати чимало прізвищ таких спеціалістів, але особливо відзначу Дмитра Пасата – члена клубу «Ринг», голову громадської організації «Гідність нації». Сподіваюся, що робота Житомирської обласної федерації боксу ще більш покращиться найближчим часом, тут ми завжди налаштовані на тісну співпрацю», — відзначив Володимир Продивус.

Як ми раніше повідомляли, 26 лютого президент Федерації боксу України обговорив подальшу стратегію розвитку боксу в Житомирі з міським головою Житомира Сергієм Сухомлином.

Сайт Федерації боксу України

02-03-2021