Президент ФБУ Володимир Продивус взяв участь у роботі засідання Ради Директорів AIBA

У середу, 21 квітня у Польщі відбулося засідання Ради директорів AIBA під головуванням президента Міжнародної боксерської асоціації Умара Кремльова. У роботі засідання також взяв участь президент ФБУ, віце-президент Європейської конфедерації боксу та член Виконкому AIBA Володимир Продивус.

Відзначимо, що, згідно нового Статуту AIBA, який був запроваджений наприкінці 2020 року, саме Рада директорів AIBA взяла на себе функції Виконкому цієї організації по прийняттю нагальних рішень, які є важливими для світового олімпійського боксу.

Чергове засідання Ради директорів було присвячене актуальним питанням сьогодення, зокрема, члени керівного органу Міжнародної боксерської асоціації заслухали юридичний та фінансовий звіти відповідних служб. Також учасники присвятили час вирішенню проблем членства в Національних федераціях.

Важливим пунктом у порядку денному засідання стало майбутнє оновлення комунікаційної стратегії AIBA, яке є вимогою часу. З обранням у грудні минулого року президентом AIBA Умара Кремльова організація приділяє велике значення розвитку відкритих комунікацій з громадськістю.

Після завершення засідання президент AIBA Умар Кремльов поділився короткими підсумками зустрічі.

«Рада директорів зібралася сьогодні у Польщі, щоб обговорити і схвалити ключові реформи. Прийняли ряд важливих рішень. Я вдячний всім учасникам, які були присутні на зустрічі. Зараз наша мета — забезпечення стрімких змін, які необхідні AIBA, щоб знову стати сильною. Майбутнє такого великого виду спорту як бокс зараз залежить від нас, і ми докладемо всіх зусиль задля теперішніх та майбутніх спортсменів», — відзначив Умар Кремльов.

Сайт Федерації боксу України

21-04-2021