Президент ФБУ Володимир Продивус провів зустріч з Генеральним секретарем AIBA Іштваном Ковачем

Під час свого візиту до Польщі, де сьогодні проходить завершальний день Чемпіонату світу серед молоді-2021, президент Федерації боксу України, віце-президент Європейської конфедерації боксу, член Виконкому AIBA Володимир Продивус провів зустріч з генеральним секретарем Міжнародної боксерської асоціації, прославленим у минулому боксером Іштваном Ковачем.

Угорський спортсмен, олімпійський чемпіон 1996 року з боксу, бронзовий призер Олімпійських ігор 1992 року, дворазовий чемпіон світу та дворазовий чемпіон Європи, який досяг вершин і в професійному боксі в якості чемпіона світу в напівлегкій вазі за версією WBO, Іштван Ковач був призначений на посаду генерального секретаря AIBA на початку нинішнього року, невдовзі після обрання президентом цієї організації Умара Кремльова.

Володимир Продивус та Іштван Ковач обговорили важливі стратегічні питання розвитку боксу у світі та, зокрема, у східно-європейському регіоні. Президент ФБУ поділився своїми ідеями та досвідом у вирішенні багатьох нагальних питань та подоланні викликів, які ставить перед новим керівництвом AIBA сучасний бокс.

«Мені особливо приємно, що настільки відповідальну посаду у структурі Міжнародної боксерської асоціації, як генеральний секретар AIBA, віднині посідає надзвичайно шанована та авторитетна у спорті особистість, як Іштван Ковач. Сподіваюся, що співпраця Федерації боксу України та AIBA відтепер буде ще більш ефективною насамперед в інтересах розвитку боксу в Україні та загалом у світі», — підбив підсумки зустрічі Володимир Продивус.

Як ми повідомляли раніше, у середу у Польщі відбулося засідання Ради директорів AIBA під головуванням президента організації Умара Кремльова та за участі члена Виконкому AIBA Володимира Продивуса, де було розглянуто ряд питань, які є важливими для світового олімпійського боксу.

Сайт Федерації боксу України

25-04-2021