Тарифи на комунальні: як зробити людей ще біднішими

Народні депутати не підтримали рішення про запровадження мораторію на зростання цін на комунальні платежі. Як і не повернули пільги на електроенергію, які були в 2020 році.

Не дивно, з огляду на те, що окремі представники влади самі є отримувачами доходів від збільшення навантаження на населення. І тоді питання у тому, а хто сьогодні при владі – народ чи олігархи? Чи може дійсно зручніше на фоні коронавірусу, загострень на Сході, нав’язувати людям непосильні платежі, робити людей ще біднішими, вижимаючи з них останні копійки.

Це тому, що бідними людьми зручніше керувати. Чи тому, що іншого механізму збагачення, ніж зробити всіх біднішими, українські бізнес-політики не знають.

Насправді, в умовах економічної, політичної, медичної та безпекової криз, більшість українців сподіваються на дві речі. Перше – на те, що влада даватиме чітке розуміння, що буде далі і які конкретні кроки вона здійснюватиме, а не обіцятиме. А друге — що держава буде захищати їх від надмірного бажання деяких «великих бізнесменів» збагатитись злочинними методами. І не треба дивуватись, що не справляючись з цими завданнями, довіра до влади падатиме. Людям потрібна впевненість, а не пусті слова.

Володимир Продивус

15-04-2021