Усик: перемоги і цькування

У чому винен Усик? Знову йде цькування людини, який справою доводить своє ставлення до України і українського народу.

Мені здається, що деякі люди все частіше забувають один принцип: кожен має право на свою думку і свою точку зору, якщо це не суперечить законодавству. Так в чому проблема?

Хтось любить біле, хтось вважає за краще чорне. Хтось вибирає автомобіль, хтось — велосипед. Це причина ображати людину? Хтось вболіває за «Динамо», хтось за «Шахтар». Чи потрібно тепер одних вважати «ворогами народу», а іншим видавати урядові нагороди?

Точно так же з релігією. Усик віруючий, багато українців атеїсти. Це причина вважати людину зрадником? Через війни на Сході частина українців втратила рідних і близьких, постраждали самі: напевно, це вагома причина для них ненавидіти росіян або вважати російський народ винуватцем війни. Усик народився і виріс в Криму, де росіяни і російське існувало всю його життя. Припускаю, що гостро ненавидіти всіх росіян — для нього як ненавидіти своє дитинство, взагалі щось, що завжди було поруч і зі злом не асоціювалось.

Хіба заявляє Олександр, що війна на Сході повинна продовжитись? Хіба десь звучать слова про підтримку сепаратистів? Чи може бути Усик їздить на фронт підтримати воюючих з боку ЛНР-ДНР? А якщо ні, то в чому взагалі претензії цієї озлобленої купи коментаторів?

Вас дратує, що людина не потакає натовпу? Вас дратує, що він працює на міжнародний імідж України? Що конкретно може дратувати в людині, який під українським прапором показує бокс світового рівня?!

Олександр Усик, на відміну від багатьох крикунів, справжній спортивний дипломат екстракласу. Чиї інтереси представляє чемпіон? Відповідь на це питання легко знайти, якщо послухати гімн перед початком бою і подивитися на прапор в руках Олександра після бою!

Більше вам скажу. Якщо кожен з критиків Саші обере собі вид спорту і стане в ньому чемпіоном світу, Україна перетвориться на найспортивнішу націю планети! Це набагато крутіше, ніж сидіти і по-тихому писати писульки про «не такого» Усика!

28-09-2021